Vasaros NVŠ „Kurkime kartu“

Šią vasarą 12 vaikų turėjo galimybę paįvairinti atostogas – jie lankė Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinyje veikiantį neformaliojo vaikų švietimo būrelį „Kurkime kartu“ (vadovė Jolanta Karaliūnienė), kurio veiklą finansavo Panevėžio rajono savivaldybė.

Būrelyje vaikai kūrė ir smagiai leido laiką. Jie susipažino su tapybos ant drobės pagrindais ir tapė taikydami tapybos pagal skaičius techniką. Tai buvo puiki terapija ir geras laisvalaikio leidimo būdas. Tapant lavėjo vaikų smulkioji pirštų motorika bei augo kūrybinis potencialas.

Edukatorė Vilma Timofejeva supažindino vaikus su moliu. Vaikai gavo žinių apie jo savybes, molio gaminius, įgijo lipdymo pagrindus, pramoko lipdymo technikų. Labai pradžiugino darbo rezultatai – nusilipdyti avinėliai.

Užsiėmimuose kūrybines veiklas kaitaliojome su judriaisiais žaidimais, skaitėme pasakas, mokėmės dainuoti.

Rugpjūčio 24 dieną organizavome išvyką į Labirintų parką. Vaikai džiaugėsi veiklų įvairove ir turėjo galimybę bendrauti, bendradarbiauti, nesivaržant reikšti savo emocijas. Nuo Labirintų parko vaikai pėstute keliavo iki ekologiško basų kojų tako. Tai visiškai natūralus, gamtos apsuptyje įrengtas pėsčiųjų takas, kuriuo vaikai keliavo basomis. Toks pasivaikščiojimas masažavo pėdas, padėjo atsipalaiduoti, patirti neįtikėtinų pojūčių.

Vaikų šypsenos  ir padėkos būrelio vadovei buvo pats didžiausias įrodymas, kad tokia veikla vaikams teikia džiaugsmą ir yra naudinga.