Tarptautinio instrumentinio festivalio akimirkos

Rugsėjo 12 dieną Panevėžio rajone suskambo tarptautinio instrumentinio festivalio „Griežynė 2020“ muzika. Ramygaloje ir Miežiškiuose surengti festivalio dalyvių koncertai. Renginiuose dalyvavo atlikėjai iš Kinijos (Yijing Wu – jauna gužengu skambinanti muzikė), Italijos (Mario Di Pasquale – įvairių žanrų muzikos atlikėjas) bei gausus būrys instrumentinio folkloro puoselėtojų iš Lietuvos: Širvintų kultūros centro tradicinė kapela „Noragas“, Molėtų kultūros centro tradicinė kapela ,,Ryna“, Panevėžio folkloro ansamblio „Raskila“ tradicinė kapela, tradicinė kapela ,,Muzikontai iš pa Utenas“, tradicinė kapela ,,Sietynėlis“ iš Utenos meno mokyklos, Marijampolės kultūros centro folkloro ansamblio ,,Žibinyčia“ tradicinė kapela.

Miežiškių Angelų slėnyje vykusį koncertą vedė vienas iš festivalio sumanytojų kompozitorius Algirdas Klova. Renginio dalyvius savo atliekama muzika pasveikino ir Miežiškių armonikieriai Aldona Petrulaitienė ir Napoleonas Skeiveris. Visi dalyviai buvo apdovanoti „Radviliškių kaimo kepyklos“ pyragais.

Šiltas, smagus koncertas geros nuotaikos dovanojo ne tik dalyviams, bet ir negausiam klausytojų būriui. Po koncerto į svečius atvykusius festivalio dalyvius linksmino Miežiškių kultūros centro kapela „Rudenėlis“.