NVŠ būrelio „Garsų ir spalvų mozaika“ vasario mėnesio veiklos

Panevėžio rajono savivaldybė jau trečius metus skyrė finansavimą Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinio vaikų neformaliojo švietimo būrelio „Garsų ir spalvų mozaika“ veikloms. Būrelį lanko 10 vaikų. Vadovė Jolanta Karaliūnienė.

Savo užsiėmimus pradėjome nuo sausainių dekoravimo. Vaikus džiugino darbo procesas ir jų pačių rankomis papuošta saldi dovanėlė. Kito užsiėmimo metu rinkomės į Aistės Skrebytės fotografijų parodos „Emocija už objektyvo“ atidarymą. Aistė jau trečius metus lanko būrelį ir padedant Panevėžio vaikų užimtumo centro vadovei Daivai Tumasonytei realizavo savo svajonę. Ji fotografavo vaikus, o nuotraukos tapo parodos eksponatais. Gausiai susirinkusiems svečiams skambėjo vaikų atliekama daina „Gera draugą turėti“.

Vasario 16-ąją visi susirinkome paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Būrelį lankantys vaikai skaitė eiles Lietuvai, o sesių Gretos ir Gabrielės duetas kartu su vadove Jolanta atliko dainą „Mano Lietuva“.

Artėjant Užgavėnių šventei vaikai kūrė kaukes, kurias panaudojo kovo 1 dieną, kai visoje Lietuvoje liepsnojo laužai. Kartu su More sudeginome savo baimes.

Trečiąjį būrelio „Garsų ir spalvų mozaika“ sezoną pradedame turėdami daugybę įvairių idėjų.