NVŠ būrelio „Garsų ir spalvų mozaika“ rugsėjo mėnesio veikla

Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinio vaikų neformaliojo ugdymo būrelis „Garsų ir spalvų mozaika“, kurio veiklą finansuoja Panevėžio rajono savivaldybė, sukvietė vaikus į smagų būrį.

Pirmajame užsiėmime kalbėjomės apie tai, ką vaikai patyrė per vasaros atostogas, kokie įvykiai buvo įsimintiniausi ir įdomiausi. Vaikai svarstė, kokių veiklų norėtų užsiėmimuose, kas juo džiugintų ir domintų. Kol gražūs orai ir yra galimybė būti lauke, vaikai pageidavo žaisti judriuosius žaidimus. Nutarėme, kad būrelyje mokysimės dainuoti, darysime įvairius kūrybinius darbelius ir rengsime jų parodas, mokysimės scenos meno, sukursime vaizdelį, paremtą lietuvių liaudies kūryba ir dalyvausime įvairiuose renginiuose.

Rugsėjo mėnesį vykusiuose užsiėmimuose vaikai piešė savo emocijas, susipažino su viena iš dailės technikų – monotipija. Naudodami rudeninius lapus ir guašą sukūrė lapų antspaudus, tapė piešinius tema „Rudeninės spalvos“. Vaikų darbeliai puošia Nevėžio padalinio patalpas, tokios parodos čia organizuojamos nuolat.

Vaikai mokosi dainuoti lietuvių liaudies daineles ir žaidžia lietuvių liaudies žaidimus. Bando dainuoti pagal fonogramą ir grojant akustinei gitarai.

Svarbiausias užsiėmimų tikslas – smagiai ir turiningai praleisti laiką, socializuotis, mokytis bendrauti ir bendradarbiauti.

Būrelio vadovė Jolanta Karaliūnienė