Fotografijų paroda „Emocija už objektyvo“

„Sveiki! Esu Aistė, paauglė, kuri nežino ko nori iš gyvenimo. Todėl stengiuosi rasti savo kelią“. Tokie žodžiai užrašyti Aistės Skrebytės fotografijų parodos „Emocija už objektyvo“ pristatymo stenduke.

Ši mergaitė gyvena Nevėžio kaime ir aktyviai dalyvauja Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinio NVŠ programoje „Garsų ir spalvų mozaika“, savanoriauja organizuojant įvairius kultūrinius renginius, yra puiki pašnekovė ir idėjų autorė.

Fotografijų parodos  idėją Aistei pasiūlė ir padėjo įgyvendinti Panevėžio vaikų užimtumo centro vadovė Daiva Tumasonytė.

Vasario 11 dienos vakarą į Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinio patalpas susirinko gausus  būrys žmonių. Ten įvyko Aistės Skrebytės  fotografijų parodos atidarymas. Sveikinimo žodžius tarė Aistės giminės, kaimynai ir draugai. Apie tai, kaip vaikų dienos centrai pildo vaikų svajones  papasakojo Anykščių rajono Raguvėlės Vaikų dienos centro vadovė Regina Zorgevičienė. Fotografė Vaiva Žernosekovaitė išsakė savo mintis apie fotografavimą, o Lėja Žilinskaitė (vad. Audronė Rancovienė)  Aistei skyrė muzikinį sveikinimą ir atliko du kūrinius fortepijonu.  Nevėžio padalinio   būrelį  „Linksmučiai“ (vad. Jolanta Karaliūnienė) lankantys vaikai padainavo dainą apie draugą.

Po smagios fotosesijos niekas neskubėjo namo. Dalinosi savo įspūdžiais, apžiūrinėjo parodos eksponatus, bendravo.

Visus norinčius pamatyti parodą kviečiame į Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinį. Paroda veiks iki vasario 25 dienos.

Teksto autorė Jolanta Karaliūnienė

Nuotraukos Photography Soul- Irmanto Juzėno