Vaikų muzikos studija

 

FORTEPIJONO BŪRELIS

Veiklos vyksta Miežiškių kultūros centre ir Nevėžio padalinyje

Vadovė AUDRONĖ RANCOVIENĖ, tel. +370 45 59 92 17, el. p. kiraudra@gmail.com

Vadovė RITA GASAITIENĖ, tel. +370 45 59 92 17, el. p. petritarita@gmail.com

Mokytis groti fortepijonu kviečiami 6-17 metų vaikai ir jaunimas. Būrelyje vaikai mokosi muzikinio rašto ir grojimo technikos, taip pat grojimo iš klausos, susipažįsta su lietuvių liaudies muzika, klasikos ir šiuolaikinių pasaulio kompozitorių kūriniais. Būrelio lankytojai ruošia koncertines programas ir jas atlieka kultūros centro, vaikų muzikos studijos rengiamuose, jau tradiciniais tapusiuose, Motinos dienos, Tarptautinės vaikų gynimo dienos, Sausio 13 -osios, kalėdiniuose renginiuose.


AKORDEONO IR ARMONIKOS BŪRELIS

Vadovė AUDRONĖ RANCOVIENĖ

Tel. +370 45 59 92 17, el. p. kiraudra@gmail.com

Būrelyje vaikai mokosi groti akordeonu arba armonika. Siekiant užtikrinti krašto tradicijų perimamumą iš kartos į kartą ir jų tęstinumą, į dalyvių atliekamų kūrinių repertuarą yra įtraukiami vietos muzikantų pateikti tradicinės liaudies muzikos kūriniai. Parengtas koncertines programas mokiniai atlieka kultūros centro, vaikų muzikos studijos organizuojamuose renginiuose. Armonikomis grojantys vaikai dalyvauja Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurse „Tramtatulis“, šalies armonikininkų varžytuvėse ,,Velžio armonika“, ,,Gros armonika vakarą tylų“, vaikų ir jaunimo festivaliuose.


SMUIKININKŲ BŪRELIS

Vadovė GRAŽINA KRIKŠČIŪNIENĖ

 Tel. +370 45 59 92 17, el. p. grazina.kristina@gmail.com

 Būrelyje vaikai mokosi groti smuiku, basedla, susipažįsta su liaudies muzika, jos tradicijomis ir papročiais, ugdomas vaikų muzikinis skonis. Būrelio dalyviai su malonumu koncertuoja Miežiškių kultūros centro, vaikų muzikos studijos organizuojamuose renginiuose. Tradiciniais tapo koncertai Motinos dienos, Tarptautinės vaikų gynimo dienos, Sausio 13-osios progomis. Muzikuojantys vaikai dalyvauja Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurse „Tramtatulis“.

 


 Tradicinė kapela OBELYTĖ

 Vadovė GRAŽINA KRIKŠČIŪNIENĖ

 Tel. +370 45 59 92 17, el. p. grazina.kristina@gmail.com

 2014 m. meno vadovė Gražina Krikščiūnienė pažengusius vaikų muzikos studijos dalyvius subūrė į kapelą. “Obelytės” pavadinimą pasirinkusiame kolektyve vaikai lavina tradicinio muzikavimo smuiku, basedla įgūdžius, koncertuoja Miežiškių kultūros centro, vaikų muzikos studijos organizuojamuose renginiuose, dalyvauja festivaliuose, konkursuose. Kapela nuolat prisistato savo programas tradiciniame Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurse „Tramtatulis“. 2014 m., 2015 m. ir 2017 m. tapo „Tramtatulio“ Panevėžio rajono atrankos turo laureatais. Dalyvauta tradicinėje Aukštaitijos regiono kapelų šventėje-varžytuvėse “Kapelmaušis”, Aukštaitijos regiono vaikų ir jaunimo meno kolektyvų ir solistų festivalyje „Šimtažiedis“ Ėriškiuose.


Būrelis ŽAIDŽIAME LĖLIŲ TEATRĄ

Vadovė RITA GASAITIENĖ

Tel. +370 45 59 92 17, el. p. petritarita@gmail.com

Būrelyje mokiniai gamina lėles ir kuria lėlių spektakliukus.


SKUDUTININKŲ BŪRELIS

Vadovė RITA GASAITIENĖ

Tel. +370 45 59 92 17, el. p. petritarita@gmail.com

Skudutininkų būrelyje vaikai mokomi groti skudučiais iš natų ir iš klausos. Mokiniai dalyvauja Motinos dienos, Tarptautinės vaikų gynimo dienos ir kitomis progomis organizuojamuose renginiuose. Muzikuojantys vaikai dalyvauja Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurse „Tramtatulis“, Sekminių šventėje Smilgių etnografinėje sodyboje.


SOLINIS DAINAVIMAS

Vadovė RITA GASAITIENĖ

Tel. +370 45 59 92 17, el. p. petritarita@gmail.com

Būrelyje vaikai mokomi vokalo meno. Mokiniai dalyvauja įvairiuose muzikos studijos renginiuose, „Dainų dainelės“ konkurse.