Vaikų muzikos studija

 Neformaliojo ugdymo programa RINGUŽIS

Vadovė RITA GASAITIENĖ

Tel. 8 45 59 92 17, el. p. petritarita@gmail.com

ringuzis

          Ši programa skiriama 7-15 metų vaikams, turintiems gabumų muzikai, norintiems ne tik daugiau sužinoti apie liaudies dainas, šokius, žaidimus, papročius, bet ir mokėti juos atlikti.

          Programa leis mokiniams plėsti savo akiratį, kūrybingumą, leis patirti pažinimo džiaugsmą, mokiniai ugdysis gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti. Programos tikslas skiepyti meilę savo krašto liaudies dainai, šokiui, ugdyti liaudies muzikos poreikį. Liaudies muzika ugdyti aukštos estetinės ir dvasinės kultūros žmogų. Uždaviniai –  tęsti ir puoselėti lietuvių tautai nuo seniausių laikų būdingas dainavimo tradicijas: mokyti raiškiai dainuoti individualiai ir kolektyviai, nuosekliai lavinti muzikinę klausą, balsą, dainavimo įgūdžius, išugdyti liaudies dainos poreikį. Šokant mokyti jausti ir derinti judesius pagal muzikos kūrinio ritmą.

          Taip per dainą ir šokį mokiniai ugdysis gebėjimą suprasti kitus asmenis, priartės prie socialinių, psichologinių, asmenybinių problemų. Taip pat padės ugdytiniams, naudojantis savo krašto papročiais ir tradicijomis, suprasti naujus dalykus ir  įgyti naujų patirčių.


Neformaliojo ugdymo programa ANSAMBLIS IR SOLINIS DAINAVIMAS

Vadovė LINA KAIRYTĖ

Tel. 8 45 59 92 17, el. p. lina.kairyte@gmail.com

Solinis          Programos „Ansamblis ir solinis dainavimas“ esmė – siekti, kad dainuoti prisijungtų kuo daugiau vaikų, kad muzikuodami jie dalyvautų kūrybinėje veikloje ir patirtų kūrybos ir bendravimo  džiaugsmą. Dėmesys  programoje  bus skiriamas ne tik vokalinių įgūdžių formavimui,  bet ir asmenybiniam tobulėjimui, mokantis dirbti individualiai ir kolektyve, siekiant tolerancijos ir pasitikėjimo savimi. Žaisime muzikinius žaidimus, stebėsime kitus dainininkus, mokysimės įvairių stilių dainų,  vaikai turės galimybę dalintis kūrybiniais džiaugsmais dainuodami kartu, o pagal galimybes ir poreikius – ir solo. Taip jie atras ir praturtins save naujais gebėjimais, naujais muzikiniais-kūrybiniais įspūdžiais, lavins bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas.


Neformaliojo ugdymo programa RITMAS LINKSMAI

Vadovė AUDRONĖ KIRSNIENĖ

Tel. 8 45 59 92 17, el. p. kiraudra@gmail.com

ritmas limksm       Svarbiausias dėmesys programoje teikiamas dalyvių asmeninių, kūrybinių ir komunikavimo kompetencijų  ugdymui, vertybinių nuostatų formavimui, ritmavimas –   tik jų idėjų, minčių, gyvenimiškos patirties išraiškos priemonė. Ritmas – pagrindinė muzikos sudedamoji dalis. Lavinant ritmo pojūtį, lavėja kūno koordinacija, mąstymas, laiko suvokimas. Ritmavimas prieinamas įvairaus amžiaus ir gebėjimų vaikams, kurie galbūt neturi įgimtos muzikinės klausos ar balso, tačiau nori išreikšti save per muziką, atskleisti savo iniciatyvą, kūrybiškumą, dalyvauti sceniniuose pasirodymuose. Užsiėmimų metu ugdytiniai vadovaujant mokytojui susipažins su įvairiausiais muzikos stilių ritmais, bei ritmavimo būdais ir, pasirinkę jiems labiausiai patinkančius, mokysis juos atlikti, pritaikyti kuriamose  ritminėse inscenizacijose. Ugdytiniai, muzikuodami išradingai pritaikytais buityje naudojamais daiktais (įprasti mušamieji instrumentai nebus naudojami), modeliuodami ritmines situacijas, improvizuodami, turės galimybę lavinti prigimtines kūrybines galias, patirti gerų emocijų, dalintis patirtimi, mokytis vieni iš kitų. Kuriant ritmines inscenizacijas ugdytiniams bus suteikta galimybė patiems siūlyti ir rinktis jiems rūpimas temas ir vaizdinius,  skatins tyrinėti, analizuoti, ieškoti sprendimo būdų bendradarbiaujant. Užsiėmimų  ir pasirodymų metu lavės ugdytinių komunikaciniai gebėjimai, emocinis intelektas, estetinis ir scenos kultūros  suvokimas, o tai ateityje gali lemti teigiamus asmenybės pokyčius.


Šiuolaikinių šokių grupė TIP TOP

Vadovė AUDRONĖ KIRSNIENĖ

Tel. 8 45 59 92 17, el. p. kiraudra@gmail.com

sokejai

 

 

 

 

 

 


Šiuolaikinių šokių (jaunesniojo amžiaus) grupė

Vadovė AUDRONĖ KIRSNIENĖ

Tel. 8 45 59 92 17, el. p. kiraudra@gmail.com

sokejai2

 

 

 

 

 

 

 

 


Jaunimo tradicinė kapela

Vadovė GRAŽINA KRIKŠČIŪNIENĖ

Tel. 8 45 59 92 17, el. p. grazina.kristina@gmail.com

DSCF9102

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Smuikininkų būrelis

Vadovė GRAŽINA KRIKŠČIŪNIENĖ

Tel. 8 45 59 92 17, el. p. grazina.kristina@gmail.com


Folklorinių šokių būrelis

Vadovė RITA GASAITIENĖ

Tel. 8 45 59 92 17, el. p. petritarita@gmail.com

sokiai3