Akcija „Padovanok gerumo…“

Miežiškių kultūros centro Nevėžio padalinys antrus metus iš eilės organizavo akciją „Padovanok gerumo…“. Šios akcijos metu NVŠ būrelį „Garsų ir spalvų mozaika“ lankantys vaikai su vadove Jolanta Karaliūniene ir Nevėžio bibliotekininku Dainiumi Eigirdu lankė vienišus senolius.

Šiais metais prie akcijos prisijungė ir Nevėžio bei aplinkinių kaimų gyventojai. Jie atnešė uogienės, saldumynų, šiltų kojinių, negendančių maisto produktų, suvenyrų. Buvo supakuotos 27 dovanos, kurias Šv. Liucijos dieną norėjome išdalyti seneliams. Planus pakoregavo orai. Daugelis aplinkinių keliukų dėlo gausaus sniego tapo nebepravažiuojami, todėl aplankėme tik 14 vienišų senelių Nevėžio ir Limeikių kaimuose. Kitas dovanas savanoriai planuoja perduoti iki Šv. Kalėdų.

Kad tokių akcijų reikia, parodė aplankytų žmonių reakcija. Sulaukėme šiltų apkabinimų, padėkos ašarų, matėme, kaip susirūpinę veidai pasipuošė šypsenomis. Labai džiugu, kad galėjome nors trumpam praskaidrinti vienišas kraštiečių dienas.

Labai dėkojame Irenai Šidlauskienei, Birutei Titienei, Gražinai Deveikienei, Zitai Grigaitei, Rasmai ir Virgilijui Buzams, Stasei Eigirdienei, Aušrai Žilinskienei, Aldonai Samoškienei, Birutei Petrulaitienei, Rytai Jaruševičienei, Vaidai ir Mantui Deveikiams už dovanas seneliams.  

Tekstas Jolantos Karaliūnienės

Nuotraukos Aistės Skrebytės